نکاتی در مورد اکستنشن مژه

نکاتی در مورد اکستنشن مژه

اکستنشن می‌تواند تنها در یک نقطه از مژگان شما باشد بدین معنا که شما می‌توانید قسمت انتهای یا فقط قسمت وسط مژگان‌تان را اکستنشن کنید که پر‌تر به نظر برسند. معمولا گفته می‌شود اگر بخواهید تنها بر روی یک قسمت از مژگان‌تان اکستنشن انجام دهید بهتر است آن قسمت ، قسمت انتهایی باشد زیرا اگر قسمت انتهایی مژگان پرتر باشد، چشمان شما را جذاب‌تر جلوه خواهد کرد.

توصیه‌ی متخصصین ما به شما این است که پس از کاشت مژه مصنوعی، از ریمل استفاده نکنید. در حقیقت پس از اکستنشن مژه احتیاجی هم به ریمل نخواهید داشت.

اکستنشن مژه به مراتب خیلی بهتر از مژه مصنوعی می‌باشد و خطر  ریزش کمتری مژگان شما را تهدید می‌کند زیرا شما هنگامی که از مژه مصنوعی استفاده می‌کنید احساس سنگینی را بر روی چشمانتان احساس می‌کنید اما اکستنشن این حالت سنگینی را ندارد. البته آرایشگاهی که برای اکستنشن مراجعه می‌فرمایید بسیار مهم است باید دقت باشید که این محل کاملا پاکیزه باشد و شخصی که می‌خواهد این کار را بر روی مژه گان شما انجام دهد فردی ماهر باشد.

از آنجایی که در کل مدت اکستنشن، چشمان شما بسته است، بنابراین چسب در چشمان شما نمی‌ریزد. اما به هرحال قبل از انجام اکستنشن مژه، باید اطمینان حاصل کنید که چسب استفاده شده برای چشمان شما مضر نباشد. مطمئن شوید که چسب، عاری از هرگونه مواد شیمیایی مضر برای چشم باشد.


ارسال نظر شما