چگونه در شب عروسی خود بدرخشیم؟

اگر مراسم عروسی شما نزدیک است و میخواهید در این شب استثنایی رویایی و چشم گیر شوید این مطلب را تا انتها دنبال کنید و با سایت سارینا هلالی همراه باشید.

برای آرایش عروس نکات ساده ای وجود دارد که رعایت نکردن همین نکات ساده باعث می شود تا میکاپ زیبا و جذابی نداشته باشید. هر عروسی در جشن عروسی خود کانون توجه همه مهمان ها است و بیشتر از هر زمان دیگر در جلوی لنز های دوربین عکاسی و فیلمبرداری قرار می گیرد، پس بهتر است که برای زیبا تر شدن میکاپ عروس از یک آرایشگر ماهراستفاده کنید..

اگر مدل آرایش صورت انتخابی شما متناسب با فرم چهره تان نبا شد باعث می شود تا چهره شما زشت و نا مطلوب شود. مدل آرایش صورت در زیبایی چهره و جذابیت شینیون شما تاثیر بسیار زیادی را دارد..

امروزه مدل های جدید و متنوع آرایش لایت و آرایش اروپایی  جای مدل های آرایش عربی و خلیجی را گرفته اند و بیشتر عروس های ایرانی ترجیح می دهند تا از این مدل های آرایش صورت برای جشن خود استفاده کنند. قبل از انتخاب مدل های مد شده آرایش صورت عروس باید مطمئن شوید که مدل انتخابیتان متناسب با فرم چهره شما است و حتما با آرایشگر خود در مورد مدل انتخابی میکاپ صورتتان مشورت کنید. اگر مد سال آرایش صورت عروس مناسب ظاهر شما نبود هرگز از این مدل ها استفاده نکنید.

photo_2017-01-24_22-58-46

برای آرایش عروس ایرانی از مدل هایی که تغییرات عمده ای را در چهره شما ایجاد می کنند استفاده نکنید. بهتر است برای آرایش عروس از رژ لب و یا برق لب به تنهایی استفاده نکنید و قبل از زدن رژ لب بر روی لب های خود حتما از خط لب و برق لب استفاده کنید با این کار ماندگاری رژ لب خود را افزایش می دهید

photo_2017-01-24_23-06-25

از کرم پودر ها و پودر فیکس مناسب برای میکاپ صورت خود استفاده کنید پودر فیکس و کرم پودر باید به خوبی بر روی پوست صورت شما بشیند. رنگ رژگونه تان را با رنگ پایه پوست صورت خود مطابقت دهید و به طور کلی رنگ رژ گونه نباید با رنگ پایه پوست صورت شما تفاوت زیادی داشته باشد.
برای جذابیت بیشترررنگ ابرو های خود را با رنگ مو هایتان هماهنگ کنید. اگر ابرو های کم پشت و تو خالی دارید می توانید برای جشن عروسیتان از مدل هاشور ابرو استفاده کنید.آرایش صورت و موی عروس یکی از مهم ترین نکاتی است که در جشن عروسی باید به آن توجه داشته باشید. با داشتن یک میکاپ و شینیون مناسب و زیبا می توانید جذابیت خود را برای جشن عروسیتان افزایش دهید.

ازینکه وبسایت ما را برای مطالعه انتخاب کردید کمال تشکر را داریم،سالن آرایشی سارینا هلالی اوقات خوشی را برای شما آرزو می کند.


ارسال نظر شما