چگونه در فصل زمستان آرایش مناسب کنیم؟

در فصل زمستان با سرد شدن هوا، علاوه بر اینکه نوع مراقبت از پوست تغییر میکند,سبک و شیوه ارایش شما هم باید مناسب با این فصل باشد.اگر میخواهید در این فصل مسحور کننده زیبایی و جذابیت خود را دو چندان کنید تا پایان این مقاله با ساریناهلالی همراه باشید.

در فصل زمستان تا می‌توانید سبک و ملایم آرایش کنید،از رنگ‌های مات و خاکی برای صورت، لب‌ها، گونه‌ها و ناخن‌ استفاده کنید. به‌طور معمول رنگ پوست در زمستان روشن‌تر است و به همین دلیل رنگ کرم‌پودر در زمستان باید تیره‌تر از فصل تابستان انتخاب شود.آرایش صورت خود را با یک کرم مرطوب‌کننده مناسب شروع کنید،خرید مرطوب‌کننده مناسب را در اولویت قرار دهید، زیرا سرمای هوا موجب خشکی و پوسته پوسته شدن صورت شما می‌شود و به این ترتیب حتی بهترین لوازم آرایشی نیز نمی‌توانند پوست شما را شاداب و مربوط جلوه دهند.
خانم‌هایی که به مُد اهمیت می‌دهند به این مسئله واقفند که در این فصل بهتر است از آرایش چشم تیره مانند دودی و شکلاتی استفاده کنند.رنگ‌های روشن سایه چشم مثلا خاکی، بنفش روشن؛ آن هم به صورت بسیار ملایم برای روزهای سرد و رنگ‌های تیره‌تر، قهوه‌ای شکلاتی، دودی، زغالی، بنفش تیره مخصوص شب‌های سرد هستند. اگر قرار است در مجلسی شرکت کنید و می‌خواهید که در آن مجلس بسیار زیباتر به نظر برسید، این را بدانید که آرایش چشم‌ها بیشترین اهمیت را دارند زیرا در همان نظر اول چشم‌ها جلب توجه می‌کنند، برای آنکه چشم‌هایتان توجه بیشتری را جلب کند، ‌آرایش بخش‌های دیگر را ملایم‌تر و بسیار طبیعی‌تر انتخاب کنید.
در زمستان باید به آرایش چشم‌ها دقت بیشتری کنید زیرا در سرما چشم‌ها زیبایی همیشگی خود را ندارند و سفیدتر و بی‌روح‌تر به نظر می‌رسند ولی با استفاده از سایه‌های تیره، مات و ریمل مشکی می‌توان به آنها جلوه بیشتری بخشید. چشم‌هایی که با رنگ‌های دودی آرایش شده‌اند، همواره بیشتر مُد هستند. با این نوع آرایش هیچگاه خستگی چشم‌ها مشخص نمی‌شود. خط چشم را تا می‌توانید به چشم‌هایتان نزدیک‌تر بکشید وقتی که از سایه‌های تیره استفاده می‌کنید نباید نگران آن باشید که خط چشم خود را به اندازه کافی صاف و یکدست نکشیده‌اید. نزدیکی رنگ سایه و خط چشم باعث می‌شود که این موضوع اصلاً جلب توجه نکند. به هنگام ریمل زدن چند نکته را در نظر داشته باشید که علی‌رغم رنگ تیره سایه مورد استفاده بهتر است از ریمل خیلی ملایم و طبیعی استفاده کنید. ترجیحاً از ریمل خرده مژه‌دار استفاده نکنید تا مژه‌هایتان به شکل و حالت منظم‌تری درآیند. خصوصاً وقتی که از رنگ‌های بسیار ملایم‌تر سایه مثل قهوه‌ای ملایم، خاکستری و طوسی کمرنگ استفاده می‌کنید، بیشتر به این نکته توجه کنید که مژه‌هایتان بیش از اندازه شلوغ نشوند. اگر قصد ‌آن را دارید که فقط یک بخش از صورت شما بیشتر جلب توجه کند، بهتر است آن بخش چشم‌هایتان باشد. وقتی که آرایش گونه‌ها و لب‌ها را به حداقل برسانید، آرایش چشم‌ها بیشتر خود را نشان می‌دهند بنابراین می‌توانید برای آرایش پوست و لب‌هایتان از رنگ‌های هلویی، کرم، برنز، خاکی و شنی استفاده کنید.

sarinahelali.ir

برای آنکه لب‌هایتان فرم و حالت خوبی داشته باشند و ترک‌خورده و خشک نشوند، استفاده از مرطوب‌کننده لب نیز توصیه می‌شود. برق لب، برای مرطوب کردن لب‌ها، بسیار مناسب است. برق لب‌هایی که پایه آنها آب است، بهترین انتخاب هستند. اگر به‌طور مرتب از برق لب استفاده کنید هیچ‌گاه لب‌هایتان خشک و ترک‌خورده نمی‌شوند.
رژ لب خود را می‌توانید با توجه به رنگ لباس، آرایش چشم و رنگ موها و پوست خود به دلخواه انتخاب کنید ولی معمولاً در فصل زمستان بهتر است که از رژهای ملایم که به رنگ طبیعی لب نزدیک‌تر هستند استفاده کنید.

sarina helali.ir

 
برای آرایش ناخن‌ها می‌توانید از رنگ‌های تیره و خاکستری استفاده کنید. رنگ شاه‌توتی و مسی بسیار تیره مناسب است. این روزها خانم‌ها سعی می‌کنند در پوشش خود بیشتر از رنگ‌های طوسی، شکلاتی و خاکی استفاده کنند. شما می‌توانید مناسب با رنگ لباس خود از این رنگ‌های زیبا برای آرایش ناخن‌هایتان نیز استفاده کنید.سارینا هلالی

 
یکی از روش های شادابی پوست در فصل زمستان ابرسانی پوست است که این کار توسط ارایشگاه ها انجام می شود. #سالن-آرایشی-سارینا-هلالی با بهره گرفتن از برترین برند های روز دنیا و آرایش گران حرفه ای با ارائه مشاوره و راهنمایی، بهترین خدمات را در زمینه آبرسانی پوست انجام میدهد.


ارسال نظر شما